Sprowadzamy samochody na
indywidualne zamówienie

Autoryzowany serwis i montaż instalacji gazowych BRC

Image not available

Serwis i montaż instalacji gazowych STAG

Image not available

Serwis i montaż instalacji gazowych ZAVOLI

Image not available

Serwis i montaż instalacji gazowych KME

Image not available

PROFESJONALNE ZABUDOWY SPRZĘTU CB

Wykonujemy zabudowy CB Radio w schowkach, otworach, wnękach, popielniczkach w każdym typie pojazdu. Jesteśmy w stanie zamontować radio wedle życzenia klienta.

Montaż polega na zamontowaniu panelu radia w wybranym widocznym miejscu (popielniczce, schowku itp.). Centralka sterująca umieszczona jest pod kokpitem i niewidoczna dla użytkownika. Klient, po zamontowaniu, ma do wyboru możliwość korzystania ze standardowego mikrofonu „gruszki” do nadawania lub może wybrac bardziej rozbudowany system. Ten drugi charakteryzuje się tym, że mikrofon i głośnik są ukryte, a w wybranym przez klienta miejscu znajduje się przycisk do włączenia nadawania (odpowiadający przyciskowi w mikrofonie). Zasada korzystania z takiego rozwiązania jest podobna jak w zestawie głośnomówiącym tj. mówimy się nie odrywając skupienia w czasie prowadzenia pojazdu, ograniczamy się jedynie do naciśnięcia ukrytego przycisku do nadawania (ukrytym np. pod mieszkiem drążka zmiany biegów). Ceny ustalamy indywidualnie na miejscu. Są one zależne od rodzaju zabudowy i pojazdu.

 

        W ofercie kilka rodzai zabudów, tj.:

CB Radio YOSAN CB-100. Panel sterujący zabudowany w dowolnym, możliwym do montażu, miejscu wybranym przez właściciela samochodu, system nadawania bez tradycyjnego mikrofonu, antena na magnes lub na stałe. Instalacja zasilająca i antenowa oraz centralka ukryta pod plastikami i kokpitem. Wszystko estetycznie wykończone i dopracowane.

CB Radio PRESIDENT HARRY II- Radio zostaje zmodyfikowane do tego stopnia, że panel sterujący zostaje oddzielony od płyty głównej. Daje nam to możliwość zamontowania panelu w dowolnym miejscu (jak w przypadku radia Yosan), centralna główna natomiast schowana jest pod kokpitem w miejscu niewidocznym. Stosujemy również system nadawania bez tradycyjnego mikrofonu. Antena do wyboru: magnesowa lub montażowa na stałe.

CB Radio (model do ustalenia), gdzie użytkownik operuje tylko dwoma potencjometrami. Rozwiązanie optymalne, dla każdego, kto ceni sobie prostotę użytkowania. W dowolnym miejscu montujemy dwa potencjometry (pokrętła), z czego jednym uruchamiamy radio i ustawiamy głośność, drugim natomiast regulujemy blokadę szumów lub włączamy automatyczną blokadę szumów ASQ. Cała centralka sterująca jest schowana pod deską rozdzielczą, mikrofon jak w przypadkach poprzednich zabudowany z ukrytym przyciskiem do nadawania. Do uzgodnienia jest jedynie opcja zmiany kanałów, tzn. albo zostawiamy kanał 19 na stałe, albo montujemy w ustalonym miejscu mikro styki do zmiany kanałów. 
Ten rodzaj zabudowy charakteryzuje się bardzo małą ingerencją w modyfikację pojazdu, robienie dodatkowych otworów itp.
Jest to rozwiązanie perfekcyjne ! Dzięki tej opcji możemy mieć CB radio, którego nie widać. W każdym samochodzie starym lub nowym, prostym lub w klasie premium.

CB Radio LEGEND III. Rozmowa przez to radio to sama przyjemność. NIestety nie da się go rozdzielić jak w przypadku radia Harry II dlatego proponujemy je do samochodów, w których jest możliwość wbudowania tego modelu w całości. W opcji montujemy system nadawania bez tradycyjnego mikrofonu jak w każdym z przypadków oraz antenę magnesową lub na stałe. 


W przypadku każdego montażu instalujemy głośnik zewnętrzny dla wyraźnego odsłuchu. Miejsce montażu każdego z widocznych elementów ściśle ustalamy z właścicielem pojazdu przed montażem.

Na sprzęt z montażem udzielamy 2-letniej gwarancji.

Ceny ustalamy indywidualnie po oględzinach pojazdu oraz wyborze rodzaju zabudowy.