Sprowadzamy samochody na
indywidualne zamówienie

Autoryzowany serwis i montaż instalacji gazowych BRC

Image not available

Serwis i montaż instalacji gazowych STAG

Image not available

Serwis i montaż instalacji gazowych ZAVOLI

Image not available

Serwis i montaż instalacji gazowych KME

Image not available

CAR AUDIO, DVD

 

Zajmujemy się montażem nagłośnienia oraz sprzętu multimedialnego.

Oferujemy montaż urządzeń Car audio, począwszy od prostych instalacji radioodtwarzaczy, głośników, anten, po bardziej skomplikowane systemy oparte na zewnętrznych wzmacniaczach, aktywnych zwrotnicach czy  procesorach dźwięku.

Montujemy rozbudowane systemy multimedialne umożliwiające korzystanie z dodatkowych monitorów zagłówkowych czy podsufitowych. Podłączamy zmieniarki MP3, do oryginalnych jednostek audio w Twoim samochodzie.

Dla bardziej wymagających wytłumiamy całe pojazdy, przerabiamy tapicerki pod kontem montażu systemów głośnikowych.

Oferujemy montaż radioodbiorników w standardowych, fabrycznie przygotowanych miejscach, lub w przypadku braku możliwości demontażu oryginalnego odbiornika proponujemy montaż w alternatywnych miejscach (np. schowkach). Dodatkowo oferujemy montaż  interfejsów, zmieniarek MP3 i innych akcesoriów. Posiadamy różne adaptery, separatory i wzmacniacze antenowe, ramki, które umożliwią montaż radioodtwarzacza w Twoim samochodzie oraz oryginalne lub dedykowane anteny radiowe pasujące do Twojego pojazdu.

Oferujemy pełny zakres usług związany z konfiguracją, montażem i regulacją wzmacniaczy i akcesoriów. Proponujemy dodatkowo usługi z zakresu zabudowy i podświetlenia przestrzeni bagażowej.